Bulut Teknolojisi

Bulut Teknolojisini kullanarak kurulum, Yedekleme ve Donanım yatırımı ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırır. Bulut Teknolojisi ile sistemin tüm versiyon güncellemeleri otomatik ve ücretsiz olarak yapılır.

Güvenlik

KVKSİS veritabanları PostgreSQL teknolojisini kullanılarak geliştirilmiştir. Böylelikle ilişkisel veri yalıtımı sağlanmaktadır. Tüm kayıtlar SLL ve AES-256-CBC’ya göre kriptolanarak veri hücresi seviyesinde kaydedilmektedir.Veritabanı erişimleri kullanıcıya özel olup KVKSİS ekibi dahil üçüncü kişilerin erişime kapalı olarak kurgulanmıştır.

Entegrasyon

Bulut teknoloji kullanılarak web tabanlı bir yazılım olarak geliştirilmiştir. Kullandığınız diğer tüm yazılımlara entegre çalışabilecek bir altyapıya sahiptir. Entegrasyon süreci talebiniz ile başlar ve KVKSİS Ekibi süreci yöneterek tamamlar.

Yetkilendirme

KVKSİS gelişmiş yetkilendirme altyapısına sahiptir. Kuruluşunuz bünyesinde bulunan kullanıcıların sistemin ne kadarını kullanmasını isterseniz o kadar yetkilendirme yapabilirsiniz. Bu özelliğiyle KVKSİS tüm süreci kontrol altında tutmanıza imkan tanımaktadır.

Gelişmiş Günlük Kayıtları

KVKSİS üzerinde yapılan her işlem kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede sistem tüm kullanıcı hareketlerini takip ederek profesyonel bir iz takibi sunar. LOG Kayıtln önünde ispat yükümlülüğünüzü yerine getirmenizi sağladığı gibi Kanun’a tam uyum imkanıda sağlamaktadır.

Raporlama

KVKSİS size Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gelişmiş raporlar sunar. Açık Rıza Yönetimi Aydınlatma Yükümlülüğü Yönetimi, Eğitim Yönetimi ve Kişisel Veri Envanteri Yönetimi gibi birçok modülden elde edilen raporlara tek hamlede ulaşmanız ve raporlar doğrultusunda süreci yönetmeniz sağlanır.

Uyumluluk

6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) kapsamında uygulamanız gereken tüm süreçler tek çatı altında toplanarak kuruluşunuzun Kanun’a tam uyumlu hale gelmesinde yardımcı oluyoruz.